Fenerbahçe’de İrfan Can Krizi

İrfan Can Kahveci Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde deplasmanda Sevilla’ya 2-0 yenildiği karşılaşmada verdiği görüntüyle olay oldu.

Fenerbahçe adına sahanın en kötü ismi olan İrfan Can Kahveci taraftarları da çileden çıkardı.

Fenerbahçe’de İrfan Can Kahveci’nin Sevilla maçında gösterdiği performans tartışma konusu oldu. Taraftarların uzun süredir yoğun eleştirilerde bulunduğu oyuncu yine sahanın en kötüsüydü. İrfan Can Kahveci’nin buna rağmen 87 dakika oyunda kalması Fenerbahçelileri adeta çılgına çevirdi. Detaylar haberimizde…

İRFAN CAN KAHVECİ, SEVILLA MAÇINDA YOKLARI OYNADI

İrfan Can Kahveci umursamaz, sorumsuz tavırları ve fiziksel yetersizliğiyle maç boyu dikkat çekti. Özellikle 70. dakikadan sonra yürüyecek hali kalmayan İrfan Can Kahveci’nin 87 dakika sahada kalması göze çarptı.

FENERBAHÇELİLERDEN BÜYÜK TEPKİ

Fenerbahçeli taraftarlar da İrfan Can Kahveci’yi Sevilla maçı sonrası kızağa çekti. Milli futbolcuyla ilgili binlerce paylaşım yapılırken, oyuncunun kesik yemesi gerektiği vurgulandı. Arda Güler’e yazık edildiğinden dem vuran Fenerbahçeliler, İrfan Can Kahveci’nin kesinlikle hamle oyuncusu olarak kullanılması gerektiği görüşünde birleşti.

İRFAN CAN KAHVECİ YİNE ISLIKLANDI

Bu arada İrfan Can Kahveci’nin Sevilla maçının 87. dakikasında oyundan alınırken Sarı-Lacivertli taraftarlarca ıslıklandığı yayına yansıdı. İrfan Can Kahveci, 2022 Dünya Kupası arası sonrası performansında büyük bir düşüş yaşamış ve ligde oynanan son Kayserispor deplasmanında kesik yemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir