Fenerbahçe’de Mutlu Son

10 Mart 2023 tekno 0 yorum
Adı Süper Lig devleriyle de anılan yıldız futbolcu son olarak Fenerbahçe’ye önerildi. Sarı-Lacivertliler daha önce de temas kurduğu Eden Hazard için Real Madrid’e henüz cevap vermedi. İspanyol devi, Belçikalının maaşının büyük bölümünü karşılayacağını taahhüt ediyor…

Fenerbahçe’de Eden Hazard defteri yeniden açıldı. Real Madrid’in kurtulmak için kırk takla attığı Belçikalı yıldız, yeniden Fenerbahçe’ye önerildi. Real Madrid, Eden Hazard’ın maaşının çok büyük bir kısmını karşılamaya da hazır.

FENERBAHÇE’YE BİR KEZ DAHA EDEN HAZARD ÖNERİSİ

Eden Hazard bir zamanlar dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösteriliyordu. Chelsea’deki muhteşem performansı sonrası Real Madrid’in 2019’da kendisi için 115 milyon Euro ödemesi sürpriz olmadı. Ancak Eden Hazard transferi, İspanyol devinin tarihindeki en büyük hayal kırıklıkları arasındaki yerini aldı.

Belçikalı oyuncu, Chelsea’deki formunun çeyreğine bile ulaşamadı, peş peşe yaşadığı sakatlıklar nedeniyle kariyeri hızla aşağı indi. Hazard, formaya adeta hasret kalmasına rağmen Real Madrid ile 2023-24 sezonunun sonunda bitecek sözleşmesini tamamlamak istiyor.

İspanyol devi ise deyim yerindeyse Hazard’dan kurtulmanın yollarını arıyor. Üstelik bunu, 20 milyon Euro’luk maaşı nedeniyle yapamıyor. Real Madrid’in Belçikalı oyuncuyu önümüzdeki sezon kiralayacak olan takıma maaşının büyük bölümünü üstlenme taahhüdünde bulunacağı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir